• Wyróżnienia dla naszych uczniów

• Sukcesy naszych uczniów w Konkursie Plastycznym: „Dom moich marzeń” organizowanym w ramach XIII edycji Dnia Edukacji Architektonicznej, skierowanym dla uczniów kl. IV szkół podstawowych z województwa podkarpackiego.

Nasi uczniowie: Maja Węgrzyn klasa IV b, Dominik Bobusia i Kamil Stawski z IV a otrzymali wyróżnienia. Nagrodzonym, Dyrekcja wręczyła nagrody książkowe oraz kalendarze, w których zamieszczono ich prace. Serdecznie gratulujemy

• Czuwaj!

• Dziś jest Dzień Myśli Braterskiej

22 lutego to szczególny dzień dla harcerzy i skautów na całym świecie – to Dzień Myśli Braterskiej, obchodzony w rocznicę urodzin założyciela skautingu, Roberta Baden-Powella. Harcerstwo to nie tylko przyjaźnie na całe życie i fascynujące przygody, lecz także wartości, tradycje oraz spojrzenie w przyszłość.

Dzień Myśli Braterskiej to jest szczególne święto harcerzy i skautów na całym świecie. W tym dniu w sposób szczególny myśli się o tym, co ta organizacja daje. To niekiedy są tylko przyjaźnie na całe życie i wspaniałe przygody. To też sprawności tj. umiejętności planowania swojego czasu, znalezienia się w terenie, czy udzielania pierwszej pomocy.

Jesteśmy dumni z naszych szkolnych harcerek, które w dzisiejszym dniu ubrane w mundury reprezentowały swoje drużyny.

• "Pożegnania czas"

• "Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

(...)jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

(...)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

Ks. J. Twardowski

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Anny Zeman naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni.

Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół , wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli.